Stream

HS 19.03.2019
Ahoj. Předem, díky za článek. Mám na tebe ale trochu jinej dotaz. Jaký je tvůj názor na streamování her? Nechtěl bys o tom napsat článek? Docela by mě to od tebe zajímalo. Nedávno jsem se náhodou dostal na kanál jednoho (asi) hodně známého streamera a tak jsem chvilku koukal, on nic nedělal, koukal kamsi do blba (na druhej monitor předpokládám) pak něco rychle řekl a zase nic nedělal, tedy ne že by úplně nic, mezi tím zcela a naprosto roztržitě trhal myší sem a tam v jakési hře kde dělal totální, s prominutím kokotiny a zase něco zařval, pak se začal řehtat, no rozbolela mě z něj škeble že jsem to musel vypnout ale ještě jsem se stačil podívat na to číslo. 26 000? Uf. Já se tomu opravdu snažím porozumět a najít na tom nějakou tu vypovídající hodnotu ale nic mě prostě nenapadá. No, ale abych tomu dal šanci koukl jsem ještě na jiné kanály. Hele, skoro to samé akorát s menším počtem diváků. Tak jsem si řekl: to je ono? To je ten fenomén dneška? Abych to upřesnil tak já osobně se o to moc nezajímám, upřednostňuji kvalitní informační kanály a proto také bylo moje rozčarování značné. Měj se.

Přidat nový příspěvek