Moje reakce

Michal cOsmOs 05.05.2016
Ahoj Hráči 0! :) Nejprve jsem chtěl reagovat tak, že Vám dám ve všem za pravdu, protože FB také nepoužívám. Ale pak jsem si uvědomil, že to není až tak dramatické, jak to může vypadat. Žiju v představě, že každý "dostává to, co dostat má"! Myšleno na život jednotlivce. V podstatě vnímám článek jako kritiku způsobu použití FB, protože tam se lidé názorově rozchází. Každý ať si sociální síť využívá pouze tak, jak potřebuje a jestli mu to vyhovuje už přeci není naše starost. :) Já se rovněž od FB oprostil, ale na druhou stranu tuhle sociální síť vnímám jako trend, komunikační kanál, který nemusím využít a zároveň nemám potřebu odsuzovat jeho existenci. A jestli někdo realizuje své představy a přání o sobě samém tímto způsobem? Mám na to jednoduchou odpověď: "Dobře mu tak!" :) Já spíš vidím ty nejhorší stránky FB v internetové šikaně a jakémsi předhánění se v tom, co mám "lepšího" před spolužáky, vrstevníky apod. Tady už vyloženě nejde o sdělení typu: "Vys*al jsem dnes h*vno, že mu není rovno!" :) Téma je to velmi široké, ale věřím tomu, že každý má příležitost zorientovat se ve svých možnostech svobodně a podle sebe. Takže ať si každý najde "tzv. to své"... :)

Přidat nový příspěvek